Equestria Girls

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 606.2 MB
  • Version 1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Hasbro Inc.
IOS mobil cihazınıza indirebileceğiniz Equestria Girls mobil oyununda kız çocukları çok eğlenecekleri

Sevimli avatarınızı geliştirebileceğiniz Equestria Girls mobil oyununu IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda çeşitli karakter ile eğlenceli bir dünya oluşturmak sizin oyun becerinize kalmış bir durumdur. Avatarınızın her halinden siz sorumlu olacak ve onu özelleştirmek için oyun içi ögelerinden faydalanacaksınız. 

Günlük ödüller kazanarak çeşitli kıyafetler, aksesuarlar, yetenekler satın alabilir ve avatarınızı daha donanımlı bir hale getirebilirsiniz. Kızların dünyasına yönelik içerikler ile  donatılmış olan Equestria Girls mobil oyunu kız çocuklarınızın eğlenerek vakit geçirecekler kaliteli bir ortamdır. 

Avatarınızı özelleştirmek için birbirinden farklı kıyafetler satın almalısınız. Fakat bunu ancak günlük kazandığınız ödüller ile yapabilirsiniz. Bunun içinse görevleri başarı ile sonuçlandırmalısınız. Arkadaşlık görevleri sizlere ödül getirebilir seviyededir. 

Oyun içerisinde bulunan minik beceri oyunları da sizlere ödül kazandırabilir, seçimlerinizi doğru yaparak oyun meydanlarına çıkın, becerilerinizi geliştirin ve ödülleri toplayarak ilerleme kat edin. Avatarınızın gelişim göstermesi sizin oyun becerinize bağlı bir durumdur. 

Equestria Girls indir
DİĞER SÜRÜMLER